Bukuroshja braziliane luan futboll me këpucë me taka

Kliko per me shume info

Në Brazil femra lujanë futboll me këpucë me taka.

Këtë e ka bërë Raquel Benetti, e cila në një video të publikuar në rrjetet sociale ka treguar aftësitë e saj në kontrollin e topit.

Një video ku 25-vjeçarja performon ndërsa është ulur pranë një pishine është publikuar së fundmi në rrjetet sociale dhe brenda 5 ditëve ajo ka marrë mbi 600 mijë shikime në Imgur.

Kliko per me shume info

Kjo nuk është performanca e vetme e 25-vjeçares ajo ka treguar aftësi mjaft të mira në mbajtjen e topit në ajër edhe në situata të tjera, një prej të cilave edhe ndërsa mban mbi shpatulla pesha të rënda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.