Aksident në Tiranë, shoferja përplas me “Smart” të moshuarin

Kliko per me shume info

policia2015Një burrë i moshuar është përplasur paraditen e së premtës në Tiranë nga një vajza që drejtonte një automjet tip “Smart”.

Aksidenti ka ndodhur në zonën e “Brrylit” në Tiranë, në afërsi të kryqëzimit të Unazës.

Kliko per me shume info

Mësohet se i moshuari kishte bërë pazarin dhe në momentin kur po kalonte rrugën është përplasur nga makina.

I moshuari është dërguar menjëherë në spital ku po merr ndihmen e nevojshme mjekësore.

Vajza në përpjekje për të devijuar drejtimin e makinës më pas është përplasur me një nga shtyllat e ndricimit të rrugës./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.