Drejtoresha e Tatimeve “kapet” mat, me bikini dhe banane në Dhërmi!

Kliko per me shume info

briseida-shehaj15Është padyshim një nga zyrtaret më të komentuara të qeverisë aktuale dhe çdo lëvizje e saj kthehet në lajm.

Këtë herë drejtoresha e tatimeve, Briseida Shehaj është fotografuar në plazhin e Dhërmiut me bikini. Shehaj dukej në formë të mirë ndërkohë që ekspozonte linjat përmes bikinive që kishte veshur.

Kliko per me shume info

Ajo ndodhej në Dhërmi së bashku me të vëllain dhe bashkëshorten e tij, shkruan Gazeta Panorama. Gjithashtu ka rënë në sy fakti që ajo është kujdesur gjatë gjithë kohës për nipin e saj dhe se ka konsumuar shumë fruta. Të jetë ky sekreti për linjat e saj të kuruara?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.