“Ky vend s’ka burra, po bëhen si gra të këqija”!

Kliko per me shume info

bregu-majlindaDeputetja demokrate, Majlinda Bregu, ka mbërritur e para në ambientet e Parlamentit, ku pritet të miratohet reforma në drejtësi.

Bregu ka folur shkurt dhe prerë për gazetarët, duke thënë se në këtë vend kanë mbaruar burrat. Ndërsa ka shtuar se burrat po bëhen si gra të këqija.

Kliko per me shume info

“Besoja se marrëveshja ishte miratuar dje. Burrat po bëhen si gra të këqija. Më vjen keq ta them, por këtu kështu po ndodh, ky vend s’ka burra. Partia Demokratike ka marrë vendimin për ta miratuar reformën në drejtësi”, ka thënë Bregu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.