I lë djalin në duar dhe zhduket, shpallet në kërkim 22-vjecarja nga Saranda

Kliko per me shume info

policia2015Një nënë 22-vjece nga Saranda ka braktisur fëmijën e saj, duke ja lënë një gruaje të panjohur në Burrel.

“Ma mbaj për disa minuta do të kthehem shpejt”:- i ka thënë 22-vjecarja e cila më pas është zhdukur.

Kliko per me shume info

Qytetarja nga Burreli më pas i është drejtuar policisë ku edhe ka bërë denoncimin.
Të dhënat e para bëjnë të ditur se, gruaja e moshës rreth 22-vjeçare ia ka lënë në fugon foshnjën, e seksit mashkull, një gruaje që ka qenë aty, me pretekstin se do të kthehej më vonë. Por ajo nuk është kthyer dhe ajo ka njoftuar policinë.

Sipas dëshmisë së gruas që ka mbajtur fëmijën, gruaja ka qenë e panjohur prej saj dhe dyshon se është nga Saranda. Menjëherë policia ka nisur kërkimet për nënën e foshnjës, ndërkohë që po merr në pyetje edhe shoferin e fugonit të linjës Burrel-Klos në të cilin u braktis dhe foshnja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.