Urdhri i deputetit të PS: Meta është çmendur, largoje nga koalicioni!

Kliko per me shume info

braaaaPas tensioneve të ashpra në Konferencën e Kryetarëve mes Ilir Metës dhe Fatmir Xhafajt, deputeti i PS, Erjon Braçe, ka kërkuar nga Kryeministri Rama që të nxjerrë nga koalicioni aleatin e tij të LSI Ilir Meta, shkruan gazeta ‘Tema’.

“Ky eshte cmendur. Po na mban fjalim kunder Amerikes dhe amerikaneve. Une jam i neveritur nga kjo. Jam i llahtarisur. Por me shume i neveritur. Kaq di une. Me vjen turp qe jam ne kete mbledhje”, thotë Braçe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.