Bosi i drogës sulmohet me thikë nga vrasës me pagesë

Kliko per me shume info

bosiiiNjë bos droge në Skoci, është sulmuar me thikë nga dy agresorë në Edinburg sapo ka zbritur nga makina e tij tip “Mercedez Benz”.

Sean Lugs McGovern, që njihet si bosi i heroinës në Skoci,u qëllua me thikë në qafë nga dy persona që po e prisnin sapo të zbriste nga makina.

Kliko per me shume info

Gazeta britanike “The Mirror” shkruan se McGovern u vu pas agresorëve të sulmit, por se u rrëzua në tokë pas disa metrash vrapim. Ai është jashtë rrezikut për jetën.

Mediat në vend thonë se bota e krimit është tronditur dhe se “kjo histori me siguri nuk lihet me kaq”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.