Versioni i vecantë, BMW i8 si kjo nuk keni parë

Kliko per me shume info

bmw-iDyqani i BMW në Abu Dhabi zakonisht merr dërgesat e modeleve më mahnitëse të BMW në botë.

Vetëm javën e kaluar, një BMW i8 arriti në këtë dyqan me një ngjyrë të verdhë dhe tërhoqi vëmendjen e duhur.

Kliko per me shume info

Këtij modeli nuk iu dha ndonjë emër i veçantë, por veçantia e tij mbeti në pamje.

Me disa ndryshime në trup dhe me një motor 1.5 litërsh me tri cilindra që nxjerr plot 362 kuaj-fuqi, kjo veturë është padyshim një nga më të mirat në botë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.