Cozman flet për bluzën dhe për mbështetjen e ISIS (Foto)

Kliko per me shume info

BLUZA-COZMANReperi Cozman dje nga mediat është cilësuar si përkrahës i rrjetit terrorist ISIS.
Ky konstatim erdhi për shkak se reperi kishte veshur një bluzë që ngjante me flamurin e ISIS.

Por, i kontaktuar nga Gazeta Express ai ka mohuar një gjë të tillë.
“Jo nuk ka të bëj me ISIS, ajo është maicë e brendit të rrobave KTZ, ata që kanë shkruar një gjë të tillë le të kërkojnë pak në Google dhe t’i shohin se çfarë dizajne bëjnë ky brend” ka thënë ai duke mohuar mbështetjen e tij për rrjetin ISIS./Express/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.