Bleona Qerreti shfaqet sic e ka bërë nëna në plazh

Kliko per me shume info

bleona-plazhNuk ka pritur shume dhe ka vendosur ti publikoje vete fotot qe nisen te publikoheshin nga disa media.

Bleona Qerreti eshte shfaqur sic e ka bere nena ne plazh.

Kliko per me shume info

Ajo eshte kujdesur te tregoje te pasmet e saj per te cilat shpesh eshte kritikuar nga….Arian Cani.

Krejtesisht topless, kengetarja shqiptare eshte shfaqur teksa hyn ne det ne plazhet ku po kalon pushimet verore.

Mesohet se Bleona qerreti i ka realizuar fotot ne ne Karaibe ne ishullin St Barth

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.