Bleona përlotet te Çani, arsyeja është tepër prekëse!

Kliko per me shume info

bleona-caniBleona Qereti eshte e ftuar sonte te emisioni “Zone e Lire” e Arjani Cani. Bleona po tregon sekretet e jetes se saj, ku ne nje moment nuk e ka permbajtur dot veten. Ajo eshte perlotur, teksa Cani po kujtonte te shkuaren e saj, kur ishte jo me shume se 12 vjec.

Ne kete moshe, Bleona ka qendruar per here te pare larg babait te saj, te cilin e pershkruan si njeriun me te rendesishem te jetes.

Kliko per me shume info

Edhe pse ishte vetem 12 vjec, ajo ka kursyer te gjitha leket e saj per te blere banane dhe fruta te tjere per prinderit. Keto detaje i ka zbuluar Cani, ndersa Bleona eshte prekur dhe perlotur ne studio.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.