Edhe Bleona vjen pa make-up, por … shokon fansat!

Kliko per me shume info

Bleona-QerrtiYlli shqiptar i muzikës pop, Bleona Qereti  është ndër këngëtaret më të bukura të skenës shqiptare.

Dhe ky vlerësim bëhet me real, në rast se do ta shihni Bleonën totalisht pa make-up, teksa shijon pushimet me jaht në St Barts.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.