Bleona dhe Angela Martini e teprojnë! Nudo në shtrat dhe puthje të nxehta (+18)

bleona-propozimJanë mikesha shumë të mira.

Mirëpo, para ca kohe, Bleona Qereti dhe Angela Martini patën zgjuar dyshime se mos kanë tjetër orientim seksual pasi flinin bashkë pa rroba.

Kliko per me shume info

Madje, bukuroshet shqiptare postonin edhe fotografi të nxehta mes vete dhe më pas mohuan se mes tyre ka më shumë se shoqëri.

LEXO EDHE:  ''Do të zhvishesha për një rol të mirë'', habit aktoria shqiptare

Se sa të zjarrta janë ato, ua rikujtojmë përmes fotografive të realizuara më parë.

1407508831-kervat-nudo_1469875842-5255395

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here