Blendi Fevziu publikon foto me vajzën, ja ku po pushon ai

Kliko per me shume info

BLENDI-PUSHIMEPas një sezoni pune të vazhdueshme gazetari dhe moderatori i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, më në fund ka nisur pushimet.

Ai po pushon me familjen në plazhin e Spillesë, ku do të qëndrojë disa ditë. Në rrjetet sociale Blendi ka publikuar një foto me vogëlushen e tij, ku duket se po kënaqen të dy.

Kliko per me shume info

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.