Dy biondet në garë, kush është me e bukur Viola apo Luana?

biiiiTë dyja janë të njohura në botën e televizionit si moderatore në emisione të ndryshme.

Sezonin e kaluar televiziv, Luana Viollca, një nga biondet e Top Channel ishte bashkëmoderatore në emisionin “E Diell” në krah të Alban Dudushit dhe Ornela Bregut. Ajo tashmë është bërë mjaf e dashur për publikun, pasi në një renditje është cilësuar si një nga prezantueset më të ndjekura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Mikja kujton Adelajdën: Unë jam ti, e ti je unë
Kliko per me shume info

Nga ana tjetër Viola Spiro pas një pauze disamujore pas mbylljes së spektaklit “Dance With Me”, ku ajo ishte konkurrente, u rikthye në ekranin e televizionit Ora News me programin “EuroSkaner”, gjatë ‘Euro 2016’, në krah të gazetarit Gerti Ҫarҫani. Gjithashtu e kemi parë teksa shfaqet në ekran edhe si protagoniste në reklama të ndryshme, shkruan ‘Revista Class’.

LEXO EDHE:  Bes Kallaku poston foton, Rezarta Shkurta i komenton kështu

Garën mes dy biondeve të ekranit e ka filluar një ndjekës i tyre në Instagram. Në një foto të publikuar së fundmi nga Viola, ai ka shkruar: “Kot lodhesh vetëm Luana njihet në Shqipëri”. Dhe ajo menjëherë është përgjigjur: “Ku e pe lodhjen ti?”, duke theksuar kështu edhe një herë se tashmë ajo e ka një vend në ekranin shqiptar dhe se nuk është nevoja të lodhet për t’u bërë fytyrë publike, as të krahësohet me të tjera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here