Big Mama në “krahët” e një politikani të njohur, ja kush është ai!

Kliko per me shume info

big mamaKëngëtarja dhe moderatorja e emisionit “1 Kafe me Mamën”, Big Mama së fundmi ka publikuar një foto me të parin e AAK-së, Ramush Haradinajn, transmeton “Magazina.al”.

Fotografinë e kishte publikuar vetë Bigu duke na dëshmuar se kjo dyshe kanë një miqësi shumë të mirë ndërmjet veti, prandaj edhe është hedhur në përqafimin e Rambos.
Kjo foto është realizuar gjatë një ahengu familjar ku kanë qenë pjesëmarrës edhe shumë fytyra të tjera publike përcjell “Magazina.al“.

Kliko per me shume info

Së bashku me foton Bigu ka vënë edhe një mbishkrim në të cilin thuhet: “kush o ma i forti ramush roboti ”, që fjalën edhe me këtë rast e ka për politikanin Ramush Haradinaj.

mamaa22

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.