Bukuroshja e “Top Channel” “braktis” Alban Dudushin, ja me kë largohet

Kliko per me shume info

alban-dudushiBieta Sulo ka vendosur që këtë fundjavë ta “braktisë” partnerin e saj Alban Dudushi.

Gazetarja e “Top Show” është larguar nga Tirana, por këtë herë jo në shoqërinë e partnerit të saj. Së bashku me mikeshat, Bieta ka udhëtuar drej jugut për të kaluar një fundjavë ndryshe, ndoshta edhe në kujtim të kohëve kur ishte ende “single” dhe argëtohej me shoqet. Bieta Sulo dhe Alban Dudushi kanë tashmë një lidhje disavjeçare./ Bluetooth

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.