Bie zjarr në banesë, vdes fëmija 4-vjecar

Kliko per me shume info

auto_d31469634636Ndërron jetë 4-vjecari nga Alltwen, Jac Davies pas një zjarri të madh që përfshiu shtëpinë e tij. Mësohet se në banesë mbetën të izoluar tri djemtë e 28 vjecares, Jenny Davies. Ajo bashkë me vajzën e saj 6-vjecare njoftuan ambulncën, por ishin zjarrëfikësit ata që arritën të shpëtonin 2 djemtë, 4 dhe 11 muajsh. Pjestarët e tjerë të familjes janë në trajtim të mjekëve, por nuk janë në rrezik për jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.