S’ka paqe mes këtyre dy politikanëve! Vijojnë sulmet dhe pas “Drejtësisë”

Kliko per me shume info

rama-berishaIsh-kryeministri Sali Berisha nuk i ka kursyer ironitë me vendimin e marrë nga kryeministri Eedi Rama për ditën e pushimit të hënën që vjen, me rastin e miratimit të Reformës në Drejtësi.

“Edvin Kristaq Rama po bërtet:

Kliko per me shume info

O lele o lala, pasi humba me reformën kam rënë në sevda!

Prandaj o milet nga qesja ime keni të gjithë, të gjithë ju dhe armiqtë e mi, një mexhidie, më falni, ditë pushimi.

Olele o lala këtë shpërblim e keni nga unë, vetëm e vetëm që ta dini se unë jam në sevda të madhe për suksesin e fundit, që duan të ma grabisin me mediat sociale, barbarët! Poshtë opozita jonë! Poshtë portalet dhe mediat online!!

O le le o la la hani e pini, gëzoni, festoni e bëni ç’të doni o milet, por se humba unë mos kujtoni! Jo, jo, jo drafti është i imi, të festojmë, ditën e hënë e shpalla ditën e reformës timeee. Të gjithë në plazh, Gezuaar, Gezuaar!”, – shkruan ish-kryeministri Berisha në Facebook.

2 COMMENTS

  1. o i mallkuar me mire qepe ate puceten e qelbur. Lehe o QEN I TERBUAR , e bere telef lul-mavrine po nuk te shkoi. Edhe ti me poturet e varura e votove, hahahahaha…, prit tani se do te vije dita e llogaridhenies. O sali keto data 21 i ke vertete ters. Te pafsha ne burg me xenin per te gjitha vrasjet dhe vjedhjet qe kini bere te dy babe e bir, te MALLKUAR. Edi humbi me reformen, ti fitove? Nuk ben dot si ke bere, tu mblodh rripi. Merre dhe gjin gjonin dhe beni gara noti. Po tani per cfare do pellasesh ne parlament o gomar plakaruq? Shume u mundove o sali “efendi” por z. Lu ta futi hurin ne b..the, plak perverss.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.