Makina “Benz” merr flakë në dalje të tunelit të Elbasanit

Kliko per me shume info

tuneli-tirane-elbasanNjë makinë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në dalje të tunelit në Elbasan.

Mësohet se makina “Benz C Class”, po drejtohej nga një vajzë, dhe ka marrë flakë menjëherë sa ka dal nga tuneli Tiranë-Elbasan.
Në vendin e ngjarjes mbërritën forcat zjarrfikëse dhe policia. Nga hetimet paraprake të policisë, mësohet se makina e cila po drejtohej nga një vajzë është djegur pasi është nxehur motori.

Kliko per me shume info

Policia njoftoi se nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.