Andi Bejtja sulmon ambasadorin Donald Lu: Mjerë Amerika për ty

Kliko per me shume info

bejtjaAndi Bejtja ka sulmuar sërish ambasadorin amerikan Donald Lu, se po mbështet Ramën.
“Mjerë Amerika! Ambasadori Lu, po nuk e kuptove dhe tani qe Rama nuk do reforme ne drejtesi po thjesht do te shtype opoziten dhe te eleminoje Ilir Meten, dhe pastaj te mare Erdoganin pasagjer dhe ti jape makines vete, mjere Amerika per ty ose dhe mjere Amerika per veten”, shkruan Andi Bejtja.

2 COMMENTS

  1. mjere Amerika? Hahahahaha, nga cfare fshati je o malukat? Ti qenke vertete i shkare nga trute. Mjere ti qe e ke trurin pa rrudha, po nuk i del dot mburoje saliut, edhe i zgjuar te jesh, jo qe je gjysmak. Mjere Amerika? Jepi udhezime Lu se ai ty po te priste ti ndicoje mendjen….

  2. Lu eshte hapur pro Rames, e Rama eshte zhdukur e nuk gjendet. Do kete ndonje perfitim Lu nga Rama , nuk e mbeshtet falas ambasadori…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.