Bebe Rexha do burrë shqiptar …. A është ky Blerim Destani?!

Kliko per me shume info

bebe-rexha-drinking-about-you-poprox-remix-2014-685x432Bebe Rexha është këngëtarja më e përfolur shqiptare në botë.

Ajo kohë më parë kishte pohuar se do të donte një të dashur shqiptar dhe një hap drejt atij qëllimit e bëri në Dusseldorf të Gjermanisë.

Kliko per me shume info

Së fundi, këngëtarja është parë në krah të aktorit shqiptar, Blerim Destani, ku ky i fundit këtë moment e ka ndarë përmes llogarisë personale në Instagram, transmeton Telegrafi.

“Jeta është të pasuri momente të mira “No Broken Heart”, ka shkruar në Instagram, Destani, i cili i është referuar këngës së fundit të këngëtares.

Nuk dihet arsyeja e takimit mes këngëtares dhe aktorit, mbetet të shihet nëse do të kemi një çift të ri, pasi aktualisht Bebe dhe Blerim dihet se janë ‘single’.

bebeaa-268x300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.