Rëndohet situata në spital, Beqaj: Ja lënduar dhe dy infermierë

Kliko per me shume info

BEQAJMinistri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, tha se bëhet fjalë për dy të plagosur në gjëndje të rëndë, gjithashtu janë plagosur dhe dy infermierë nga flakët që një pacient shkakoi në një prej dhomave ku merret shërbimi i dializës.

Ministri tha se do të jenë organet hetimore që do përcaktojnë shkakun.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.