Bayern Munchen fiton thellë në miqësore

Kliko per me shume info

bayern2016Bayern Munich e ka mposhtur SpVGG Lanfshut në miqësore me rezultat prej 3:0.

Në këtë ndeshje ka luajtur edhe talenti shqiptar Meritan Shabani.

Kliko per me shume info

David Alabas shënoi shënoi gol në minutën e 39-të, ndërsa dy golat tjera i shënuan Franck Ribery dhe Daniel Haegler.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.