Ditë e trazuar në PD, Basha takime urgjente në selinë blu!

Kliko per me shume info

bashaaaKryetari i PD-së, Lulzim Basha, do të zhvillojë sot një takim me aleatët në orën 11:30.

Pas takimit, në orën 12:00, pritet që të mbledhë grupin parlamentar të PD dhe të komunikojë me mediat.

Kliko per me shume info

Ndërkohë, mendohet se këto takime të njëpasnjëshme kanë në fokus zgjedhjet që pritet të bëhen në PD për krerët e degëve, si dhe reforma në drejtësi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.