Berisha-Basha 30 minuta kokë më kokë! Çfarë vendosën?!

Kliko per me shume info

basha-berishaNdërkohë që seanca parlamentare ka nisur me një fjalë të gjatë të kreut të Kuvendit Ilir Meta, ish kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka hyrë në selinë e Partisë Demokratike dhe ka zhvilluar një takim kokë më kokë me kryetarin Lulzim Basha.

Takimi koke me koke ka zgjatur 30 minuta por nuk dihet fokusi i diskutimit.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.