Përfshihet nga flakët banesa në Elbasan

Kliko per me shume info

ndizet-flakeNjë shtëpi është përfshirë nga flakët në qytetin e Elbasanit.

Sipas informacioneve paraprake, bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënderbej”.

Kliko per me shume info

Për fat, zjarrfikëset kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit.

Sic raporton policia flakët që kishin përfshirë banesën ishin të përmasave të mëdha. Fatmirësisht nuk ka viktima apo lëndime, por vetëm dëme materiale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.