Prekëse, babai i Dijamantit del në vendin ku i vranë djalin në Gjermani

Kliko per me shume info

20160723113352454646I ati i Dijamant Zabërgjes ka dalë në vendin ku iu vra djali dje në Mynih të Gjermanisë.

Ai ka marrë disa lule në dorë dhe fotografinë e Dijamantit. Fotografitë janë shpërndarë gjithandej në rrjete sociale dhe në agjenci ndërkombëtare të lajmeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.