Babai vret me armë qitjeje djalin 14-vjeçar, arsyeja është shokuese!

Kliko per me shume info

236610_2Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi është qëlluar aksidentalisht nga babai me armë qitjeje.

Mësohet se William Brumpy, 64 vjeç, po i mburrej djalit për sigurinë e lartë të armës kur pa dashje ka shkrepur armën duke vrarë 14-vjeçarin.

Kliko per me shume info

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Florida në prani të vëllait 24 vjeç dhe motrës 12 vjeç. Stephan Brumpy është dërguar në spital por ka qënë e kotë pasi djali ka ndërruar jetë menjëherë pas të shtënës.

Pas ngjarjes e ëma, Elizabeth ka postuar një foto të djalit të saj të vdekur me mesazhin: ‘’Nuk kam fjalë’’.

Familja ka hapur gjithashtu një faqe GoFundMe ku kërkon ndihmë për mbulimet e shpenzimeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.