Awesome Albania, Shqipëria në një video sic nuk e keni parë kurrë më parë

Kliko per me shume info

Pamje te bukura dhe madheshtore. Ne kete video eshte publikuar nje material filmik qe prezanton Shqiperine dhe resurset turistike te saj.

Awesome Albania (Time Lapse – Aerial – Tilt- Shift) from Joerg Daiber on Vimeo.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here