Kë uron Aurela Gaçe me aq dashuri?!

Kliko per me shume info

qqqqqqqqqqqqqq_1468829013-1216012Dita e sotme është mjaft e veçantë për këngëtaren Aurela Gaçe.

Motra e saj më e vogël, Blerta, e cila është gjithashtu këngëtare feston ditën e lindjes. Aurela nuk i ka kursyer dedikimet dhe urimet për të motrën duke thënë: “Edhe 100 vjeç motra ime . Kjo foto tregon shumë , prandaj zgjodha këtë….qysh nga momenti kur erdhe në jetë unë Kisha këtë Ndjesi me ty dhe kështu do ta mbajmë njëra -tjetrën deri kur thinjat të na mbulojnë . Të dua shumë motra ime. Blerta Gace,”-përfundon urimi i Gaçes, Dy motrat këndojnë së bashku gjatë fundjavave në një nga lokalet e natës në kryeqytet, ndërkohë që Aurela është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.