Del në shitje Audi R8 V10 Spyder i ri, ky është çmimi i tij marramendës

Kliko per me shume info


Europianët nga sot mund ta blejnë Audi R8 V10 Spyder e ri, me një çmim fillestar prej 179 mijë euro e që mund të shkoj çmimi deri në 199 mijë euro, varësisht nga zgjedhjet që blerësi i bënë tipareve të veturës.
Motorin kjo makinë e ka 5.2 litërsh V10 i cili prodhon 540 kuaj fuqi.

Audi ka shpejtësinë nga 0 në 100 kilometra në orë R8 i ri e arrin për 3.6 sekonda, para se ta arrijë shpejtësinë maksimale prej 320 kilometra në orë, transmeton koha.

Kliko per me shume info

Vetura ka shtatë shpejtësi automatike S tronik dhe gjitha rrotat aktive Quattro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.