Armina Mevlani tatuazh në vend intim, çfarë shkruhet aty?

Kliko per me shume info

armina-mevlanBukuroshja Armina Mevlani duket se po kalon një kohë mjaft të mirë me mikeshat e saj, gjatë pushimeve të tyre.Një fakt i tillë vihet re edhe nga postimet e shumta që ajo ndan në rrjete sociale.

Kliko per me shume info

Në një nga fotot që ajo ka postuar me miket e saj vihet re dhe një detaj interesant, një tatuazh në një zonë intime.  Por se çfarë shkruhet në të për këtë na duhet të pyesim vetë Arminën.

ARMINA-MEVLANI

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.