Armina Mevlani nuk harron të bëjë palestër dhe…të ekspozojë gjoksin

Kliko per me shume info

armina-mevlanNdonëse ajo udhëton shumë dhe e shohim gjithnjë me angazhime, bukuroshja Armina Mevlani nuk harron të mbajë trupin në formë.
Një fakt të tillë Mevlani e ka publikuar në profilin e saj në SnapChat ku mesa duket sapo ka përfunduar ushtrimet dhe ka nisur të bëjë selfie.

Ajo çka bie më tepër në sy është edhe gjoksi i Mevlanit çka duket më së miri përmes kanatjeres së ngushtë.

Kliko per me shume info

ARMINA-PALESTER

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.