Arma lodër për pak i merr jetën të riut, policia tenton ta qëllojë!

Kliko per me shume info

arme-1-530x292Një 16-vjeçar, i cili mbante me vete një armë lodër, për pak ka shpëtuar pa u qëlluar nga policia me armë të vërtetë.

Njëri nga dy efektivët e policisë ka vënë re diçka të dyshimtë në brezin e pantallonave të të riut, teksa ecte me një shok nëpër rrugët e Birmingham-it, Angli.

Kliko per me shume info

Videoja e cila është filmuar nga kamerat e sigurisë në rrugë tregon momentin kur dy policët u dalin para të rinjve dhe u kërkojnë të hedhin armën në tokë, pa e ditur se ajo ishte thjeshtë një armë lodër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.