“Çmendet” Argjentina, i blen djalit veturë BMW për ditëlindje

Kliko per me shume info

argjentinaPak ditë më parë, djali i Argjentina Ramosajt e Dukagjin Fetahut, Noah, festoi ditëlindjen e parë.

Përtej festimeve të ditëlindjes pas mesnate me tortë, nga çifti nuk është se u zbulua më shumë për dhuratat e menduara.

Kliko per me shume info

Por me kalimin e ditëve, ka qenë vetë këngëtarja Argjentina Ramosaj ajo që ka treguar dhuratën fantastike që pa dyshim do e ëndërronte secili djalosh.

Një veturë me bateri ishte zgjedhja e prindërve për Noah i cili përkundër moshës fare të vogël ka befasuar me aftësitë dhe pasionin për veturat. /Prive

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.