Lind me disa organe jashtë trupit, ja e ardhmja e fëmijës… (Foto)

Kliko per me shume info

36B171AE00000578-0-image-m-7_1469785010651Fëmija fatlum, duket se ia doli t’i shpëtonte rrezikut. I lindur me zorrët dhe fshikzën jashtë trupit të tij, fëmija irlandez ishte në të merrte një infeksion vdekjeprurës. Mësohet se mjekët arritën t’ia operonin dhe fëmija të kthehj në normalitet. Pas disa muajsh nga operacioni, flet e ëma e vogëlushit duke u shprehur se djali gëzon 4 muaj dhe gjëndja e tij është normale, pa asnjë shqetësim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.