Arbana Osmani me makinë luksoze! Për ku është nisur?!

Kliko per me shume info

arbanaArbana Osmani, një ndër prezantueset më të suksesshme dhe të pëlqyera në Shqipëri.

Dhe si e tillë, fal punës së saj disa vjeçare në ekran, Arbana mund t’i dhurojë vetes gjërat që dëshiron.

Kliko per me shume info

Ajo ka një pasion për veturat dhe këtë na e tregon edhe kjo fotografi, në të cilën Arbana shfaqet me një kabriolet ngjyrë blu “drejt një tjetër ishulli” pas pushimeve në San Torini.

arbana-1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.