Anxhelina Hadërgjonaj çmend me kërcimin super-seksi (Video)

Kliko per me shume info

anxhelinaaaAjo njihet si një ndër femrat më seksi shqiptare.

Bëhet fjalë për vajzën e këngëtares shqiptare, Albërie Hadergjonajt, Anxhelinën, e cila ka publikuar një video teksa ka ‘çmendur’ fansat e saj.

Kliko per me shume info

Në fakt, nën tingujt e këngës ‘Luv’ të Tory Lanez, bukuroshja vjen me lëvizje joshëse.

E veshur me rroba sportive dhe me sutjena portokalli, ajo shihet duke vallëzuar në mënyrë shumë tërheqëse.

Anxhelina njihet edhe si këngëtare në skenën muzikore shqiptare, edhe pse për një kohë të gjatë ajo nuk ka qenë aktive. Aktualisht ajo jeton në Los Angeles ku edhe ka filluar të merret me modelim.

5:35 AM ? #luv @torylanez

A video posted by Anxhelina (@anxhelina) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.