Alienët në mes të detit?! Terrorizohen qytetarët, por …!

Kliko per me shume info

aliiiiDisa peshkatarë të habitur vërejtën një top gjigant me pamje aliene duke lundruar në bregdetin e Australisë Perëndimore, para se të gëlltitej nga peshkaqenët e uritur.

Mark Watkins dhe babai i tij ishin duke peshkuar larg Bunbury, në jug të Perthit, të mërkurën kur u afruan afër kësaj gjëje misterioze në dukje.

Kliko per me shume info

Në fillim Watkings mendoi se ajo ishte varkë, apo një balon ajri, raportoi The West Australian, transmeton Gazeta Express.

Por, duke e vëzhguar atë nga afër, ata zbuluan se ajo ishte një balenë e ngordhur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.