Zhvishet Albërie Hadërgjonaj, shikoni çfarë trupi seksi që ka…

Kliko per me shume info

Gjyshja më seksi e skenës shqiptare, Albërije Hadërgjonaj, shpesh herë ka qenë pjesë e medias për ndërhyrjet plastike.

alberiePër të gjithë ata që ‘akuzojnë’ këngëtaren për ndërhyrje në trup dhe fytyrë ajo ka një përgjigje.

Kliko per me shume info

Përmes një videoje të publikuar ajo shfaqet në bikini dhe tregon sekretin që ajo është në top formë.

“Ushqehuni mirë dhe palestër” është mesazhi i këngëtares për të gjithë ata që e ‘sulmojnë’ në këtë pjesë.

Ajo falenderon Zotin për linjat perfekte që gëzon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.