Alban Skënderaj flet pas aksidentit, ja çfarë thotë!

Kliko per me shume info

aksidenti-mamaqi-skenderaj-1U përfol për një aksident të mundshëm me makinë të dy artistëve Alban Skënderaj dhe Ermal Mamaqi në qytetin e Ferizajt.

Por i kontaktuar nga Express, menaxheri i Albanit e mohoi lajmin e aksidentit duke thënë se Albani ndodhet në një hotel në Shkup. Ata kanë qenë të ftuar në një event në Kërçovë, Shkup.

Kliko per me shume info

Edhe aksidenti i Skënderajt me Mamaqin ka ndodhur pikërisht gjatë rrugës kur ata po shkonin në Shkup.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.