Albana Osmani “fqinje” me Lionel Messin në Spanjë

Kliko per me shume info

albanaaaPrezantuesja shqiptare Albana Osmani duket se ka zgjedhur plazhet e bukura spanjolle për të kaluar pushimet e saj.

Në një postim të publikuar në profilin e saj ne Instagram, Albana tregon me ironi se është fqinje me yllin e Barcelonës, Lionel Messin dhe madje e cilëson lojtarin si një njeri të ndershëm.

Kliko per me shume info

“Kam 10 min ne kte poze mu ngroh dhe gota e ujit qe kam ne dore. Messi si komshi qenka shume i ndershëm”, ka shkruar Albana në llogarinë personale në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.