Alban Skenderaj reagon për aksidentin e Ermal Mamaqit

Kliko per me shume info

albani-aksidentKëngëtari Alban Skenderaj ka reaguar në lidhje me lajmet e transmetuara gjatë ditës për përfshirjen e tij në aksident me Ermal Mamaqin.

Këngëtari thotë se për fat të mirë nuk ka qenë në vendngjarje dhe shpreh edhe kënaqësinë që edhe Ermal Mamai është mirë pa asnjë pasojë nga ngjarja.

? #Repost @ermalmamaqiofficial ・・・ Hangover Alban Skënderaj night. @albanskenderaj @djolti @hangoverclub_ks

A video posted by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.