Bombat terrorizojnë Londrën, evakuohet një stacion metroje

Kliko per me shume info

policia-londerNjë alarm për bombë është dhënë mëngjesin e sotëm në Londër. Stacioni i metrosë “Golders Green Tube” që gjendet në veri të kryeqytetit anglez është evakuuar. Shkak është bërë gjetja e një makine të braktisur.

Policia ka bërë të ditur se rreth orës 08:00 të mëngjesit kanë marrë një telefonatë për një makinë të braktisur që ndodhej pranë metrosë.

Kliko per me shume info

Stacioni është mbyllur dhe njerëzit janë evakuuar nga policia që ka nisur hetimet për ngjarjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.