Aktorja: Kjo është e vërteta e “lidhjes” sime me Taulant Xhakën

Kliko per me shume info

aktorja-xhakaAktorja e “pa limit” Ana Lika është bërë protagoniste për shkak se është përfolur për një lidhje të mundshme me futbollistin e Kombëtares sonë, Taulant Xhaka.

Ajo ka përgënjeshtruar gjithçka pasi ka folur në emisionin “Fune Zone”.

Kliko per me shume info

“Mes meje dhe Taulantit kurrsesi nuk ka një lidhje dashurie, por është vetëm një miqësi. Kam parë shumë lajme në media, disa prej të cilëve edhe më kanë mërzitur. Mund të them se mes nesh nuk ka asgjë më shumë se miqësia”, u shpreh ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.