Aksidentohet futbollisti i njohur në Tiranë, ja si shkatërrohet motori!

Kliko per me shume info

policia-tirane_1Një makinë është përplasur me një motor picash në afërsi të ‘Librit Univeristar’.

Nga të dhënat e para mësohet se motoristi është rrëzuar në tokë, duke u plagosur.

Kliko per me shume info

Bëhet e ditur se makina e tipit ‘Audi A6’ i përket futbollistit kroat që luan me Kukësin, Pero Pejiç.
Menjëherë Pejiç është transportuar për në spital, për të marrë ndihmën e parë, por raportohet se nuk është asgjë serioze.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.