Mbrëmje e përgjakshme, dy të vdekur në një aksident rrugor

Kliko per me shume info

policiasksideNjë aksident i rëndë me pasoja vdekjeprurëse ka ndodhur në dalje të Gostivarit si rezultat i një përplasje direkte me mes dy makinave.
Sipas të dhënave jozyrtarë për Agjencinë e lajmeve Zhurnal nga përplasja e një “Mercedes” me targa të Malit të Zi dhe “Opel Astra” me targa të Ohrit, jetën kanë humbur dy persona, njëri me inicialet Gj.S në moshë 61-vjeçare dhe bashkudhëtarja A.S e lindur në vitin 1988.

Të dy personat që kanë humbur jetën kanë qenë në makinën ‘Opel Astra”, ndërsa udhëtari N.S nga Kërçova me lëndime është dërguar në Qendrën medicinave në Gostivar.

Kliko per me shume info

Në Stacionin Policor është ndaluar shoferi i “Mercedesit” me targa të Malit të Zi, banorë i fshatit Raotincë të Tetovës. Nga MPB informojnë se hetimi është duke u zhvilluar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.