Përgjaken rrugët që në mëngjes, aksident me vdekje në Durrës

Kliko per me shume info

durres-policiNjë aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Durrës, ku një automjet tip ‘Mercedes-Benz’ ka përplasur dy këmbësorë.

Fatkeqësisht, nga aksidenti ka humbur jetën 53-vjeçarja me iniciale D.D, ndërsa personi tjetër ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spital.

Kliko per me shume info

Policia ka ndaluar drejtuesin e automjetit, 25-vjeçarin Klejvi Maliqi. Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për këtë rast.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.