Aksident i rëndë në Shkodër, ja fundi tragjik i 55-vjeçarit

Kliko per me shume info

policia-naten-620x330Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku ka humbur jetën një person.

Mësohet se një kalimtar është përplasur për vdekje nga një makinë në fshatin Grizhë.

Kliko per me shume info

Viktima është Kadri K. 55 vjeç, i cili po kalonte në anën tjetër të rrugës kur u aksidentua nga makina.

Ndërkohë, policia që mbërriti në vendin e ngjarjes ndaloi shoferin e makinës që përplasi kalimtarin dhe nisi hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.